Zadnji Uzvik - Postirano od: sveto - Petak, 06 April 2012 20:52
SRETAN USKRS SVIM DOKANJKAMA I DOKNJANIMA MA GDJE BILI
 
Reply to this topicStart new topic
> MAJICE
KRESIMIR
post 15 Aug 2007, 07:40 PM
Post #1


Registrovan Clan
*

Group: Clanovi
Posts: 3
Joined: 28-November 06
Member No.: 121



Doknjani jedna ideja bio bi red da se malo angazujemo oko ove stranice nije red da se sam marinko brine oko nje. stranica zahtjeva održavanje i sve silne zajezancije oko nje a to i kosta naravno. neznam da li je iko do sad sta donirao ako jeste hvala mu.
Imam jednu ideju a to je da napravimo majice sa nasim natpisom tj dokanj.com i da majice prodajemo cijenu majice zajedno sa stampom bi uvecali za neki procenat pa tu razliku bi dali marinku za sav njegov trud oko stranice. A mi cemo imati nesto jako lijepo.
Pa eto ako ste za to javite se da o tome prodiskutujemo i da sta urtadimo bilo bi lijepo nas vidjeti u tim majicama recimo na breskama za gospiojino ilino i tako kad sunase proslave.
ovim vas pozivam da smislite idejno rjesenje slike na majici. pa bacite se na poso.
Lijep pozdrav svima i nadam se da ce te se odzavati na ovaj poziv.
Hvala
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marinko
post 16 Aug 2007, 09:18 AM
Post #2


Registrovan Clan
*****

Group: Administrator
Posts: 39
Joined: 22-April 05
From: Seattle, WA USA
Member No.: 2



(KRESIMIR @ 15 Aug 2007, 07:40 PM) *
Doknjani jedna ideja bio bi red da se malo angazujemo oko ove stranice nije red da se sam marinko brine oko nje. stranica zahtjeva održavanje i sve silne zajezancije oko nje a to i kosta naravno. neznam da li je iko do sad sta donirao ako jeste hvala mu.
Imam jednu ideju a to je da napravimo majice sa nasim natpisom tj dokanj.com i da majice prodajemo cijenu majice zajedno sa stampom bi uvecali za neki procenat pa tu razliku bi dali marinku za sav njegov trud oko stranice. A mi cemo imati nesto jako lijepo.
Pa eto ako ste za to javite se da o tome prodiskutujemo i da sta urtadimo bilo bi lijepo nas vidjeti u tim majicama recimo na breskama za gospiojino ilino i tako kad sunase proslave.
ovim vas pozivam da smislite idejno rjesenje slike na majici. pa bacite se na poso.
Lijep pozdrav svima i nadam se da ce te se odzavati na ovaj poziv.
Hvala

Sta mogu da ti kazem nego jedno veliko HVALA!

Ideja za reklamu je super,
Pricao sam sa par ljudi davno sad vec prije par godina da bar neko odstampa kao malu papir reklamu pa da postavi na oglasnu tablu kod doma ali izgleda nista nije se desilo, a najbolje bi bilo kao sto si vec reko "neki" vid reklame na nasim skupovima, Gospojino, ilino...itd jer vecina ljudi i ne zna za ovu stranicu.
Moja ideja prije vise od 2 god. kad sam kupio domen i postavio ovu stranicu je bila da se bar ovako druzimo ili nadjemo jedni druge, cujemo vijesti itd.
Nadam se da cemo svi u buduce biti vise aktivni ovdje.

Niko nije do sada doniro a razlog je jednostavan jer nisam postavio nikakav nacin da se donira sve do sada,
Ako je ko voljan da napravi donaciju koja ce iskljucivo ici prema troskovima ovog (dedicated) servera moze to uraditi klikajuci "Donacije" na vrhu stranice.
Svu razliku/profit od reklamiranja (bilo to majice ili neki drugi nacin) sto bi meni dali volio da ide za nas Dokanj, ti
bi najbolje znao gdje bi taj novac dobro dosao.

Hajde da uradimo nesto da se procuje sto dalje i vise i da ova daljina koja nas dijeli od rodnog kraja bude sto bliza.
Ja sam ucino sve sto sam mogao da rijec dokanj u najpoznatijim internet pretrazivacima (google.com , yahoo.com , msn.com , itd.) bude na prvom mjestu.

Ako imate kakvih ideja ili kritika slobodno ih postavite ovdje.

Pozdrav,

-Marinko

p.s. Sledeci put kad dodjem pravim licno znak "Dokanj.com pored znaka "Dokanj" smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 16th April 2024 - 09:35 PM


Dokanj U Srcu i Dusi ©2005-2007 Sva Prava Pridrzana
0.01088 16