Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Kako vam se svidja Dokanj.com ?
Dokanj.com Diskusije > Diskusije > Dokanj
Marinko
Vase misljenje
Zvonko
Dobar je za pocetak. Ostalo je pred nama Pozdrav svim Dokanjcanima.
marin
Pozdrav svima koliko vas god ima a kao vidim ima nas jako malo :x
Nije lose osmisljeno samo treba malo vise razglasiti pa da nas bude tu bar stotinjak u suprotnom moci cu samo sam sebi da pisem biggrin.gif

Svima koji su vani zalim sretan put u rodnu nam grudu i nadam se do skorog vidjenja!

Bog!
Marinko
Neboj se nisi sam ja i ti cemo se moci dopisivat biggrin.gif
ako imas kakvih slika uploaduj ih u galeriju
i ja cu dole u dokanj sledeci mjesec

p.s. imamo isti hobi bacanje pogleda u vis, koliko ti je metara rekord ? smile.gif
marin
:roll:
Marinko
ok, ako budes imo vremena navrati znas gdje mi je kuca,
mozemo popit po pice na Gospojino smile.gif

p.s. kako si naso ovu stranicu?
marin
vrlo lako ....vec se proculo na ovim prostorima a moze se naci i na Google
Marinko
Uvjek biggrin.gif
Anonymous
Pa dobro gospodine "Marinko" a koje ti je prezime iz pejica-brkana (ciji si,gdje ti je kuca "Sjeveroistocno"). Ti kao da si dosao na kviskoteku pa zadajes neke zagonetke umjesto da se zahvalis covjeku koji je nam omogucio da se nadjemo u "svijetu" pa makar preko int. I da se otkrijes, jesil' osoba "A,B,C" ili si neki drugi RACKU!!!!!
marin
Pozdrav svima!
Stuyvesant
(Marinko)
Vase misljenje


Super je, samo steta sto nema vise posjetilaca.

Pozdrav biggrin.gif
Marinko
Evo gledam ovdje za Gospojino koliko je doknjana kad bi svaki drugi covjek posjetio ovo gdje bi nam bio kraj smile.gif
Anonymous
laugh.gif pozdravljam obitelj pejic Tomu i Lelu i njihovu djecu u doknju
Anonymous
super
Anonymous
Super je i svaki dan ce postajati bolja. Malo vise fotografija iz Doknja i informacija o svemu tamo, dobro bi doslo, posebno za nas koji vec dugo nismo tamo bili, to bi bila jedna ugodna setnja kroz rodni kraj koji uvijek ima svoje mjesto u srcu.
Isto vidim dobru mogucnost za obnovu veza s nekim dragim osobama s kojima smo vec odavno izgubili kontakt, zivot nas je odnio na razne strane.
Ilija Pejic
Pozdrav za sve Doknjane ma gdje bili! biggrin.gif
Zdenko Pejic
tongue.gif Stranica je super biggrin.gif
Anonymous
biggrin.gif O ovoj stranici doznala sam cak iz Australije i mogu vam reci da moj dragi Dokanj posjecujem svaki dan u Internetu.Sve je super, ne moze biti bolje.Nastavite samo tako dalje a nadam se da ce se sto vise clanova upisati pa da nam bude interesantnije.Puno, puno pozdrava.
vedrana
Stranica je super,sve najljepse pohvale...
Drazena
Dokanj je super uvijek bio i osto a raja u njemu jos bolja.Napokon nesto i o Doknju da se cuje u ovom dalekom svijetu.Stranica je super a organizator je zasluzio pohvalu.Nadam se da ce raja znati iskoristiti ovu mogucnost druzenja i odrzavanja kontakta sa rodnim krajem.Himna mi se dopada i mislim da odgovara potpuno ovom podneblju.Nadam se da cu uskoro ugledati puno poznati imena na ovoj stranici.Mislim da je ovo samo pocetak a da su mogucnosti velike samo ih moramo iskoristiti.Mozemo kao i drugi pisati i o tradiciji i o obicajima ovog kraja i time upotpuniti sliku Doknja.Na kraju imamo mi i Kulturno seljacko drustvo u Doknju i tu vidim mogucnost pravljenja dobre fotografije.Isto tako mislim da su skrinje nasih baka pune starih prica i fotografija iz proslosti vezano za ovo podneblje i obicaje.Na ljeto se pruza mogucnost da na Gospoino slikom uhvatimo sve Doknjane pa i one Trijezne i Pijane.Slike pune humora su trazene i rado vidzene.A sada da ne ostupim puno od teme i da puno ne pametujem dozvolicu sebi jos samo pozdrav.Pozdravljam Radulice i Dokanj.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.