Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Dokanj.com Radio
Dokanj.com Diskusije > Diskusije > Dokanj
Marinko
Nadam se da ce vam radio svidjet, narodna i zabavna kategorija radija sadrzi oko 175 pjesama
a izvorna oko 1170, tako ako imate prijedlog sta bi trebali izbaciti ili dodat pisite ovdje (odgovor dugme)
ili na email


Ugodno slusanje!
cigo
(Marinko @ 26 Mar 2006, 10:57 AM) *
Nadam se da ce vam radio svidjet, narodna i zabavna kategorija radija sadrzi oko 175 pjesama
a izvorna oko 1170, tako ako imate prijedlog sta bi trebali izbaciti ili dodat pisite ovdje (odgovor dugme)
ili na email


Ugodno slusanje!



Postovani gosodine.

Kao prvo Veliki pozdrav i Veliko hvala za sve ovo, a pogotovu za kafanu kod Nike. Ovo nam puno znaci... Veze su pokidane, svi smo se rasuli po bijelom svijetu - sad se polako pronalazimo dogovaramo kada i gdje se mozemo sresti.... Ivicu nisam vidio 15 - 20 godina a sad smo se culi... Sve zahvaljujuci tebi...stvarno humano i korisno....Ali evo i jedan mali predlog: kad dodjem ovde i pregledam sve stranice - malo, malo pa moram se vratit na prvu stranicu da provjerim imali koga kod Nike. Pa ako je moguce da napravis na svakoj stranici prozorcic dase vidi imali neko u kafani, jer znas kafana je najprivlacnija (mada sam presto piti vec 18god.) Jos jedan Veliki pozdrav od CIGE.. wink.gif
Marinko
Hvala za pohvale Cigo!

drago mi je da vam se stranica svidja,
malo sam radio na tvom prijedlogu i kad nadjem vise vremena radit cu jos na tome,
ko se nalazi na chatu nalazi se u desnoj gornjoj strani


Pozdrav,

-Marinko
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.